Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 


 

Zespoły:

666 XHE
Acid Drinkers
Aggressor
Alastor
Armagedon
Astharoth
Azyl P
Ceti
Citron
Deef
Dragon
Destroyers
Egzekuthor
Exorcist
Fatum
Genoside
Genesis of Aggression
Ghost
Hammer
Hektor
Hellias
Imperator
Kat
Lord Vader
Magnus
Mama
Mech
Merciless Death
Non Iron
Open Fire
Quo Vadis
Slashing Death
Smirnoff
Stos
Super Box
Test Fobii/Kreon
Thrasher Death
TSA
Turbo
Vader
Vincent
VooDoo
Wilczy Pająk
Inne Zespoły
Ówczesne Podziemie


Inne:
Kompilacje
Jarocin
Metalmania
S'thrash'ydło
Artykuły
Media
Gigi
Forum
Zine
Download
Teledyski

     O Stronie   Kontakt   Linki   Księga Gości   Co Nowego?   Strona Główna

 

29.11.2015 Autor strony żyje, ma się dobrze i żeby przypomnieć, że strona nie zdechła tylko nadal będzie się rozwijać, kolejne aktualizacje- kilkanaście nowych kapel w dziale "inne zespoły", kilkanaście w "ówczesne podziemie", poza tym trochę drobnych zmian i poprawek.Szykujcie się na kolejne nowości na stronie, które będą się pojawiać częściej i regularnie!

08.04.2014 Po roku przerwy AGGRESSIVE PERFECTOR zine uderza po raz piąty! W najnowszym numerze goszczą takie zespoły jak: KAT, HAZAEL, NIGHTMARE, NEOLITH, CEREBRUM, CORRUPTION, KORPUS, BEERHEAD, DESOLATOR, XANTOTOL, BOREA (wywiady), BUNDESWEHRA, GEISHA GONER, SLAUGHTER, DDT (historie). Ponadto wywiad z Jarkiem Szubrychtem, artykuły: "Cwany Lis", "Kobiety w polskim metalu" i kilka innych, ankieta na temat papierowych zinów przeprowadzona wśród edytorów, ogromna ilość biografii i recenzji. Wszystko na kserowanych 60 stronach A4 robionych tradycyjną metodą! Cena: 9 zeta + koszt wysyłki. apzine@vp.pl

10.05.2013 Ukazał się w końcu czwarty numer pisma AGGRESSIVE PERFECTOR zine! A w nim 15 wywiadów z przedstawicielami starej, polskiej sceny metalowej takimi jak: DESTROYERS, DEAD INFECTION, PANDEMONIUM, VIOLENT DIRGE, TRAUMA, UNBORN, LOST SOUL, MASTURBATOR, CONDEMNATION, FANTHRASH, GENITAL PUTREFACTION, GOMOR, INFERNAL DEATH, PARRICIDE i PROSECUTOR. Ponadto artykuły: "Misie Panda part I", "Polscy metalowcy TOP 10", "Modern Metal" oraz "Historia nowosądeckiej sceny", przedruk: "Świadectwo nie...dojrzałości", biografie kapel i ponad 100 recenzji! Wszystko pomniejszonym drukiem na 44 stronach A4, total oldschool obscure xero! Koszt tradycyjnie 8 zeta + koszt wysyłki. Kontakt: apzine@vp.pl

02.02.2013 Uaktualniłem stronę o nowe, bierzące informacje, poprawiłem niedziałające linki, zespół Aggressor w osobnym dziale, dodałem plakat z Metal Madness nadesłany przez Krzysztofa Brankowskiego, dodałem nowe teledyski, zdjęcia i okładki płyt.

14.01.2012 Ruszyło nowe forum Dorosłe Dzieci. Stare niestety zostało "zjedzone" przez tzw boty. Aktualnie zapraszam na adres: http://www.ddblog.pun.pl/ Z przyczyn niezaleznych ode mnie opóźni się przewidziane na luty tego roku ukazanie się nowego numeru Aggressive Perfector zine. Czwarty numer ukaże się najprawdopodobniej w okolicach maja/czerwca.

27.10.2011 Po roku przerwy, mała aktualizacja. W dziale inne zespoły pojawiły się informacje o takich grupach jak Guliwer, Pandorra, Sekcja Zwłok, Spider, Szwadron S i Załoga G. Poprawione błędy w biografiach i niewyswietlające się obrazki. Dzięki za wszystkie komentarze na temat błędów w biografiach kapel, wszystko zostało poprawione. Niedługo rusza nowe, lepsze forum "Dorosłe Dzieci", zapraszam do odwiedzania strony.

01.02.2011 Ukazał się już trzeci numer pisma AGGRESSIVE PERFECTOR zine. A w nim tradycyjnie 15 wywiadów z weteranami polskiej sceny metalowej takimi jak: DRAGON, CETI, KREON, VOODOO, ARMAGEDON, HELLIAS, HOLY DEATH, GHOST, AGGRESSOR, AZZARON, GILOTYNA, JAGUAR, LESSDRESS, MARKIZ DE SADE, TESTOR. Ponadto: kilkadziesiąt recenzji, przedruki, biografie, ksero, 54 strony A4. Zina można zamawiać pisząc na maila: apzine@vp.pl

24.10.2010 Sporo nowych zmian na stronie. Aż 7 zespołów w osobnych działach (Armagedon, Ghost, Hellias, Merciless Death, Slashing Death, Smirnoff, Thrasher Death). Wiele nowych kapel w dziale "inne zespoły", zmiany w działach zine, gigi, sthrasydło, artykuły i media. Dodałem trochę okładek, płyt i opisów. Tradycyjnie poprawione zostały błędy, niedopatrzenia, literówki, niedziałające linki itd.

28.04.2010 Ukazały się w końcu dwa pierwsze numery pisma AGGRESSIVE PERFECTOR zine: #1- Wywiady: WILCZY PAJĄK, STOS, MAGNUS, HAMMER, IMPERATOR, ASTHAROTH, EGZEKUTHOR, LORD VADER, CONFIDENT, MORTUARY, PROSECTOR, SEPARATOR, SMIRNOFF, THANATOS, THRASHER DEATH, kilkadziesiąt recenzji, biografie, przedruki, artykuły, profesjonalny druk, 46 stron A4. #2- Wywiady: TURBO, VADER, OPEN FIRE, ALASTOR, QUO VADIS, SLASHING DEATH, MERCILESS DEATH, EXORCIST, 666 XHE, GENESIS OF AGGRESSION, CURSE RITUAL, HEKTOR, LASTWAR, SUPER BOX, VINCENT, kilkadziesiąt recenzji, przedruki, biosy, artykuły, profesjonalny druk, 46 stron A4 Cena jednego numeru to 8 złotych + koszt wysyłki. Zina zamawiać można pisząc na maila: zine@serwis.kei.pl a także poprzez allegro oraz sklep Metal Mundus. Już niedługo kolejna aktualizacja strony!

18.01.2010 Minęło pięć lat odkąd strona pojawiła się w sieci. Z tej okazji wprowadziłem sporo aktualizacji. Mniejsze i większe zmiany prawie w każdym dziale. Poprawiłem błędy i niewyświetlające się obrazki. Zmiany w biografiach i dyskografiach kapel. Dodałem sporo nowych rzeczy. Strona została przeniesiona na większy i szybszy serwer!

26.09.2008 Minął ponad rok od ostatniej aktualizacji więc najwyższy czas na kolejne zmiany na stronie. Naprawiłem niedziałające linki i obrazki, które nie chciały się wyświetlać. Doszła cała masa nowych zespołów w dziale "ówczesne podziemie" oraz "inne zespoły". Jest nowy dział "Teledsyki", w którym można obejrzeć nagrania video z lat 80-tych (uwaga! filmy mogą nie wyświetlać się pod IE!), ponadto nowe składanki w dziale kompilacje i parę innych istotnych zmian. Zapraszam na forum i do wpisów w ksiedze gości. Thrash Till Death!

14.06.2007 Po ponad 10-miesięcznej przerwie kolejna aktualizacja na www.dorosledzieci.prv.pl, zespół Magnus w nowym dziale, zmiany w biografiach (patrz: Jaguar, Modor, Yaga) i dyskografiach (Super Box) zespołów , nowy zespół w dziale Inne (Crusader). Napraiono też kilka błędów merytorycznych i technicznych. Pozdrawiam!

24.08.2006 Kilka drobnych zmian w ramach przypomnienia że strona nadal funkcjonuje. Wciąż zbierane są archiwalne materiały i informacje o starych zespołach. Niedługo kolejne aktualizacje!

8.04.2006 Po dłuższej przerwie doszło na strone wiele nowych rzeczy- nowe artykuły (garść statystyk, Metal Mind Productions),nowe gigi (Metal Battle'88, Metal Madness), nowe okładki płyt, nowe zespoły w dziale inne, nowe płyty w dziale kompilacje, zespół Astharoth w osobnym dziale, framgmenty mp3 Alastora do ściągnięcia w dziale download, zmiany w biografiach zespołu. Jeśli zauważysz jakieś błędy rzeczowe, merytoryczne lub literówki to będe wdzieczny jeśli mi to zgłosisz...

7.01.2006 Na stronie pojawiło się dużo nowych zespołów (patrz dział inne,podziemie), zespół Mech w osobnym dziale, dużo nowych skanów, w dziale download jest do ściągnięcia cały album Dragona- Horde Of Gog!

26.09.2005 Jest już nowy dział "Download", gdzie można pobrać lub posłuchać trochę nagrań kapel opisanych na stronie.

23.09.2005 Oprócz standardowych zmian (nowe zespoły w dziale "Ówczesne Podziemie", nowe okładki), wprowadziłem zmiany w dziale linki oraz dodałem nowy dział "Zine", w którym można uzyskać informacje, o nowym zinie o polskim metalu lat 80-tych, mojego autorstwa.

21.08.2005 Dodałem działy "Forum" i "Gigi". Zapraszam do zarejestrowania się na forum i zobaczenia informacji o festiwalach metalowych w dziale "Gigi".

09.08.2005 Tradycyjnie dodałem pare nowych okładek i fotek zespołów. Dział "S'thrash'ydło" jest już aktywny, niedługo będzie zawierał więcej materiałów. Zespół 666Xhe w osobnym dziale.

25.07.2005 Dzisiaj dodałem parę nowych okładek. Zmiany w dyskografiach kapel. Dział Metalmania 86 bogatszy w nowe fotki, Metalmania 87 jest już w całości, nowe kapele w działach "inne zespoły" i "ówczesne podziemie". dodałem dział S'thrash'ydło, który będzie dostępny już wkrótce.

16.07.2005 Nowe zmiany na stronie: nowe zespoły w osobnych działach (Genoside, Genesis Of Aggression i Super Box), sporo nowych kapel również w działach "Inne Zespoły" oraz "Ówczesne Podziemie", Nowa składanka w dziale "Kompilacje", w dziale "Media" pojawiło się info o audycjach "Muzyka Młodych" i "Metal Top 20", zmiany w biografiach zespołów, powstawiałem odnośniki do poszczególnych podstron, nowe zdjęcia zespołów, nowe bannery do stron oficjalnych (aktywne linki do stron Stos-u i Hammera). To chyba tyle na dzisiaj. Miłego zwiedzania strony!

09.06.2005 Kolejne poważne zmiany: nowy zespół Quo Vadis, nowe kapele w działach "Inne zespoły" i "Ówczesne podziemie", parę nowych okładek, zdjęć i opisów, rozbudowane są już działy "Jarocin" i "Metalmania".

23.05.2005 Liczne zmiany na "Dorosłych Dzieciach"- nowe zespoły w osobnych działach (Acid Drinkers, Ceti, Citron, Deef, Hektor, Imperator, Test Fobii/Kreon, Vader, Vincent), nowe banery w dziale linki, nowe okładki, specjalne oświadczenie i podziękowania w dziale "o stronie" i wiele, wiele innych rzeczy...

29.03.2005 Po krótkiej przerwie spowodowanej kłopotami technicznymi, ruszamy ponownie, już jako REPUBLIKA PRO, z nowymi możliwościami. Na stronie zaszło kilka drobnych zmian patrz działy: media, artykuły, inne zespoły. Dodałem kilka nowych okładek płyt.

4.03.2005 Znacznie wzbogaciłem dział "Inne Zespoły", pojawił się nowy dział- "Media", który zawiera informacje o tym, jak radio, prasa i telewizja odnosiły się do polskiej muzyki metalowej w latach 80-tych.

26.02.2005 Dział Zespoły Black/Death (30 nowych zespołów) jest już dostępny w całości!

12.02.2005 W związku z problemami związanymi z niewyświetlaniem się polskich znaków na stronie u niektórych odwiedzających, postarałem się to zniwelować. Mam nadzieję że teraz już wszystko będzie chodzić jak się należy. Otrzymałem wyniki ankiety- 71% osób było za wprowadzeniem działu o zespołach black/death metalowych. Taki dział jest już wprowadzony i niedługo będzie dostępny. W dziale linki pojawił się mój banner, który można ściągnąć i umieścić na swojej witrynie. To wszystko na dzisiaj!

10.02.2005 Nastąpiło kilka istonych zmian, m.in. doszły dwa nowe zespoły- Egzekuthor i Exorcist, wzbogaciłem dane o zespole Hammer, działa już dział Metalmania, w dziale Kompilacje pojawiła się kaseta "Metal Invasion", zmieniony jest również wygląd strony głównej, pojawiła się ankieta. Kolejne uaktualnienia już w przyszłym miesiącu. Zapraszam!

P.S. Aha! O wiele bogatszy jest dział Linki!

15.01.2005 Strona prawie w całości jest już na serwerze, teraz także możesz ją oglądać pod dwiema domenami- prv.pl   oraz republika.pl